Aydahome.com' dan nasıl alışveriş yapabilirim?

Aydahome.com üyeliğinizi oluşturduktan veya üye girişinizi yaptıktan sonra hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Dilerseniz ilgilendiğiniz ürünlerle ilgili arama yapabilir; beğendiğiniz ürünleri,  boyut seçeneklerini işaretledikten sonra sepetinize ekleyebilir, teslimat ve ödeme bilgilerini doldurarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Fotoğrafta gördüğüm ürünün aynısını mı alacağım?

Evet. Tüm ürünlerimiz görseldekiyle aynıdır.

Sipariş verdikten sonraki süreci nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz onaylandığında sistemde kayıtlı olan e-mail hesabınıza bilgi e-maili gönderilir. Ayrıca üye girişi yaparak Hesabım>Siparişlerim bölümünden de siparişinizle ilgili detayları takip edebilirsiniz.

Siparişim için fatura alabilir miyim?

Siparişiniz tamamlandıktan sonra ürün ile birlikte e-arşiv faturası gönderilir. 

Nasıl ödeme yapabilirim?

Almak istediğiniz ürün/ürünleri sepetinize ekledikten sonra banka/kredi kart bilgilerinizi girerek ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. 

İade ettiğim ürün/ürünlerin geri ödemesi hesabıma ne zaman aktarılır?

Adresimize ulaşan iade ettiğiniz ürünlerin öncelikle iade prosedürlerine uygunluğu kontrol edilmelidir. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iade süreci 3 iş günü içerisinde başlatılır ve ilgili tutar  14 gün içerisinde hesabınıza aktarılır. İlgili tutarın hesabınıza aktarılması banka prosedürlerine göre bağlı olarak tamamlanır. 

Ödemeyi ürünleri teslim alırken kapıda yapabilir miyim?

Maalesef, kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. 

Teslimat süresi kaç iş günüdür?

Siparişiniz 1-5 gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişlerinizin teslimatının daha uzun süreceği öngörüldüğü durumlarda tarafınıza bilgilendirilme yapılır. 

Kargo takip numarasını nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz onaylandığında sistemde kayıtlı olan e-mail hesabınıza bilgi e-maili gönderilir. Ayrıca üye girişi yaparak Hesabım>Siparişlerim bölümünden de siparişinizle ilgili detayları takip edebilirsiniz.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Tamamlanan siparişleriniz içerisinde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Ancak, siparişiniz henüz kargoya teslim edilmemiş olması halinde iptal talebini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş siparişlerde, kargo tarafınıza ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanarak tarafımıza iade gerçekleştirebilirsiniz. Özel ölçü halılarda bu işlem gerçekleştirilemez.  

Hasarlı veya yanlış ürün alırsam ne yapabilirim?

Ürünlerinizi özenle paketleyip sizlere ulaştırılması için kargo firmalarına teslim etmekteyiz. Transfer aşamasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve  taşıma şirketine hasar ile ilgili tutanak tutturulmalıdır. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma şirketi herhangi bir mesuliyet almamaktadır. Bu sebeple üründe hasar tespitinde bulunduğunuzda teslim almamanız gerekmektedir. Kabul edilmeyen ürünün, hasar tutanağı tarafınızdan bize ulaştıktan sonra, sizlere en kısa süre içinde ürünün yenisi ulaştırılacaktır.

Aydahome.com'dan alışveriş yapmak güvenli midir?

Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 256bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır.

Kredi kart bilgilerim güvende mi?

Kredi kart bilgileriniz direkt olarak bankaya iletilmektedir.

Kişisel bilgilerim Aydahome.com'da güvende mi?

Üyelik kaydı ve alışveriş sırasında verdiğiniz kimlik bilgileriniz üyelik sözleşmesi uyarınca saklanmaktadır.